TDK CD-R 700MB 52x, 100ks

• nie je to najnizsia suma v porovnani s ostatnymi obchodmi

kupila som to pri jednom vacsom nakupe, aby som neplatila postovne este raz

Typ
CD-R

TDK CD-R 700MB 52X 50ks v cake obale s možnosťou vlastnej potlače.

Urobte jedinečným každé Vaše napálené CD značky TDK vytlačením farebných obrázkov, textu a grafiky na jeho povrch.

Jemný "Inkjet-ready" povrch CD umožňuje tlačiť vlastnú grafiku priamo na stranu disku určenej pre potlač, bez nutnosti zdĺhavej manipulácie so štítkami, ich tlačením, lepením a manuálnym vyrovnávaním.

TDK CD disky sú optimalizované pre bezchybnú prevádzku s "disc-printable" atramentovými tlačiarňami.

Disky umožňujú úžasnú jednoduchosť použitia, pričom na záver Vás očakáva vzhľad a dojem z profesionálne vyrobeného CD.

Sú definitívnou alternatívou k štítkovacím súpravám, alebo k popisom permanentnými CD fixami.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v oconline.sk